Nabór artykułów do specjalnego wydania „Wiadomości Uniwersyteckich”

W związku z trwającym jubileuszem Uczelni w październiku zostanie wydany specjalny numer „Wiadomości Uniwersyteckich”, współtworzony przez Centrum Prasowe oraz Archiwum i Muzeum UMCS. Zaprezentujemy w nim, jak nasza Alma Mater zmieniała się na przestrzeni lat. Chcemy nie tylko przybliżyć historię Uniwersytetu, ale także pokazać, jak obecnie wyglądają różne sfery życia akademickiego.

Zachęcamy całą wspólnotę akademicką do aktywnego włączenia się w tworzenie tego wyjątkowego wydania i przesyłania propozycji artykułów. O ich publikacji każdorazowo będzie decydowała Redakcja „Wiadomości Uniwersyteckich”. Wszystkie pomysły zostaną szczegółowo omówione, a autorzy powiadomieni o decyzji dotyczącej ewentualnej publikacji, w dalszej kolejności otrzymają też niezbędne wytyczne odnośnie redakcji i korekty przesłanych treści. W miarę możliwości prosimy o dołączanie fotografii oraz wzbogacanie artykułów cytatami osób związanych z naszą Uczelnią.

Wszystkie materiały należy przesyłać do końca sierpnia 2024 r. na adres: wiadomosci@mail.umcs.pl. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Redakcją (tel. 81 537 54 19, e-mail: wiadomosci@mail.umcs.pl).

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

    Aktualności

    Data dodania
    23 maja 2024