Drzwi Otwarte 2013

15 marca 2013 roku w budynkach Wydziału Ekonomicznego i Wydziału Prawa i Administracji UMCS odbyło się doroczne wydarzenie pod nazwą Drzwi Otwarte UMCS. Akcję oficjalnie zainaugurowali JM Rektor UMCS prof. Stanisław Michałowski, a także Prorektor ds. Studenckich prof. Urszula Bobryk.

Ponad 2,5 tysiąca osób biorących udział w wydarzeniu miało okazję zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną Uczelni, nowościami oraz zasadami rekrutacji na studia.

Na wszystkich, jedenastu Wydziałach Uniwersytetu oraz w jednostkach ogólnouniwersyteckich, tego dnia odbywały się wykłady i pokazy otwarte. Zorganizowano także warsztaty, spotkania z organizacjami studenckimi, prezentację programu Erasmus a także konsultacje, podczas których maturzyści mogli nauczyć się, jak zadbać o swoją karierę i jak radzić sobie ze stresem.

Z kolei gościem specjalnym Instytutu Muzyki Wydziału Artystycznego był znany polski kompozytor - Krzesimir Dębski.

Wieczór Kabaretowy (z udziałem grupy No Potatoes i Kabaretu Jurki), rozgrywki sportowe o Puchar Rektora, otwarcie wystawy plakatu Lecha Majewskiego i rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy plakat kulturalny „Plakaton 2012” czy gra miejska „Odkryj UMCS” - to jedne z wielu atrakcji, z których mogli skorzystać uczestnicy Drzwi Otwartych UMCS.

 

 

 

 

    Aktualności

    Data dodania
    16 marca 2013