Dr Łukasz Wiechetek wyróżniony za najlepszy artykuł naukowy

Miło nam poinformować, że dr Łukasz Wiechetek - Dyrektor Centrum Analiz i Rozwoju oraz pracownik Katedry Systemów Informacyjnych i Logistyki UMCS w tegorocznej piątej edycji konferencji naukowej „Informatyka w Zarządzaniu IwZ’2020” otrzymał wyróżnienie za najlepszy artykuł naukowy zatytułowany „Building interdisciplinary research teams according to the requirements of national research evaluation system”.

Konferencja Informatyka w Zarządzaniu IwZ’2020to coroczne spotkanie pracowników nauki z Polski i zaproszonych badaczy ośrodków zagranicznych specjalizujących się w informatyce ekonomicznej. Celem tegorocznej konferencji była prezentacja wyników badań nad wykorzystaniem systemów i technologii informacyjnych do wspomagania zarządzania w organizacjach biznesowych i publicznych.

Konferencja odbyła się w dniach 3-4 grudnia 2020 r. i została zorganizowana przez Katedrę Informatyki i Rachunkowości Międzynarodowej Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach we współpracy z Instytutem Zarządzania (Uniwersytet Szczeciński), Katedrą Systemów Informacyjnych Zarządzania (Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego), Katedrą Systemów Informacyjnych i Logistyki (Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej) oraz Katedrą Informatyki na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

    Aktualności

    Autor
    Agnieszka Stańczak
    Data dodania
    7 grudnia 2020