"Faktury, struktury i myśli ulotne"

Muzeum UMCS ma przyjemność poinformować o otwarciu wystawy fotografii dr. hab. Marka Kucharczyka, prof. UMCS pt. Faktury, struktury i myśli ulotne.

Dr hab. Marek Kucharczyk, prof. UMCS – przyrodnik, pracuje w Katedrze Zoologii i Ochrony Przyrody UMCS w Lublinie. Członek Związku Polskich Fotografów Przyrody (Okręg Roztoczańsko-Podkarpacki). Swoje fotografie publikował w naukowych i popularnonaukowych czasopismach oraz w wydawnictwach książkowych. Jest autorem 14 wystaw indywidualnych i uczestnikiem kilkunastu zbiorowych. Kurator galerii „Pod palmą” na Wydziale Biologii i Biotechnologii UMCS, zorganizował tam ponad 40 wystaw. Od ponad 20 lat prowadzi zajęcia z fotografii przyrodniczej dla studentów macierzystej uczelni. Opiekun Studenckiego Koła Fotografii Przyrodniczej UMCS.

Wystawę można oglądać Sali Wystawienniczej Muzeum UMCS w gmachu Biblioteki Głównej UMCS przy ul. Radziszewskiego 11, w godzinach funkcjonowania Biblioteki dla interesantów i w wymaganym w obiekcie reżimie sanitarnym. Na terenie Biblioteki użytkownicy mają obowiązek zasłaniania ust i nosa. Przy wejściu należy zdezynfekować dłonie w wyznaczonym do tego miejscu.

Serdecznie zapraszamy!

    Aktualności

    Autor
    Anna Dubis
    Data dodania
    16 września 2020