Zapraszamy na ostatni w tym sezonie odcinek „Naukowego Brzmienia”

Już w tę niedzielę, 26 czerwca o godzinie 18:00 zachęcamy do ustawienia częstotliwości radioodbiornika na falach 98,2 FM i wysłuchania innego niż zwykle odcinka „Naukowego Brzmienia”.

W ostatnim odcinku dźwięcznej serii w studiu Akademickiego Radia Centrum podsumujemy nasze dotychczasowe muzyczno-naukowe podróże. W spotkaniu udział wezmą: pomysłodawczyni i wydawczyni programu Barbara Uljasz – kierowniczka Biura Promocji i Popularyzacji Nauki UMCS, Joanna Kukier – wydawczyni programu z ramienia Akademickiego Radia Centrum oraz Bartłomiej Głuch – realizator programu. Audycje poprowadzi niezwodna prof. Marta Wójcicka – pracowniczka Katedry Komunikacji Medialnej w Instytucie Nauk o Komunikacji Społecznej i Mediach UMCS.

W programie „Naukowe Brzmienie” przez pół roku spotykaliśmy się z wybitnymi naukowcami naszej Uczelni. Pytaliśmy o sprawy tak osobiste, jak i zawodowe – cofaliśmy się w czasie i wracaliśmy do wspomnień, szukając brzmień, które najlepiej pasują do ukochanej przez nas wszystkich nauki. Nadszedł czas podsumowań. Zapraszamy serdecznie w muzyczną wyprawę.

Jak pisał Allan Bloom – „Żyjemy w epoce muzyki i stanów duszy, które jej towarzyszą” – tą sentencją żegnamy się przed wakacjami i zachęcamy do wysłuchania ostatniego odcinka „Naukowego Brzmienia”.

 

    Aktualności

    Data dodania
    23 czerwca 2022