„Naukowe Brzmienie” z prof. Adamem Kopciowskim

Coraz bliżej premiera 7. odcinka „Naukowego Brzmienia”. W najbliższą niedzielę, rozpoczynającą „majówkę”, o godzinie 18:00 prosimy o pozostanie przy radiowych łączach Akademickiego Radia Centrum.

W najbliższym odcinku gościem dr hab. Marty Wójcickiej w Akademickim Radiu Centrum będzie ceniony kulturoznawca oraz historyk dr hab. Adam Kopciowski z Instytutu Nauk o Kulturze UMCS, kierownik Pracowni Kultury i Historii Żydów.

„Naukowe Brzmienie” to program, który umożliwia naukowym osobistościom z UMCS-u odsłonić kulisy swojej pracy zawodowej, pasji, a wybrane przez nich kompozycje ośmielają do dzielenia się ze słuchaczami bardziej osobistymi historiami. W kolejnym epizodzie audycji prof. Adam Kopciowski w rytmach ulubionych dźwięków zabierze nas w podróż pełną ciekawych opowieści i niewyczerpanych inspiracji.

Romain Rolland pisał: „Muzyka jest niedyskretną powiernicą: zdradza najtajniejsze myśli”. Tym niekonwencjonalnym porównaniem zachęcamy do wysłuchania 7. odcinka melodycznego cyklu.

Wsłuchajmy się w brzmienia inspirującej osobistości – prof. Adama Kopciowskiego. Już 1 maja o godzinie 18:00 w Akademickim Radiu Centrum – do usłyszenia!

    Aktualności

    Data dodania
    29 kwietnia 2022