Konkurs fotograficzny "(U)chwyć naturę!"

Przebiśniegi, krokusy, pierwsze zielone liście, słońce ocieplające zmęczone zimą trawniki. Wszystko zaczyna się od nowa, wszystko odżywa, zachwyca nas swoim pięknem, a my chcemy to zatrzymać.„(U)chwyć naturę!”
 to konkurs fotograficzny organizowany przez Studenckie Koło Fotografii Przyrodniczej UMCS. Konkurs ma na celu promowanie polskiej natury oraz zwrócenie uwagi na jej piękno i ochronę. Jeśli kochasz przyrodę i uwieczniasz ją na fotografiach, jest to idealna okazja, by podzielić się swoimi kadrami.

Konkurs honorowym Patronatem objął  Marszałek Województwa Lubelskiego, Jarosław Stawiarski, Prezydent Miasta Lublin Krzysztof Żuk oraz dziekan Wydziału Biologii i Biotechnologii UMCS, prof. dr hab. Kazimierz Trębacz.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia konkursowe. 
W załączniku przesyłamy protokół z posiedzenia Jury konkursu, a zarazem jego wyniki oraz plakat wystawy pokonkursowej.
Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym.
 
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na Facebook'u (https://www.facebook.com/SKFP.UMCS/) oraz oficjalnej witryny SKFP (http://skfp.umcs.pl). 
Informujemy, że istnieje możliwość uzyskania dyplomu za uczestnictwo w konkursie w formie elektronicznej. Jeśli ktoś z Państwa chce taki uzyskać, prosimy o wiadomość. 
Jeszcze raz gratulujemy nagrodzonym, dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i zapraszamy na wernisaż.

Zwycięzców oraz wszystkich uczestników wydarzenia zapraszamy na uroczysty wernisaż Wystawy Pokonkursowej, który obędzie się 17 maja 2019 o godz. 16.00 w Galerii "Pod Palmą" na Wydziale Biologii i Biotechnologii UMCS, ul. Akademicka 19, 20-033 Lublin. Wernisaż będzie połączony z wręczeniem nagród i dyplomów dla laureatów konkursu. 

Nagrodzone osoby prosimy o potwierdzenie przybycia na wernisaż (przypominamy, że zgodnie z regulaminem konkursu nagrody nie odebrane do 30 czerwca 2019 r. przepadają i przechodzą na własność Organizatora).