Prawo stacjonarne - egzamin odroczony

Uprzejmie informujemy, iż został ustalony termin egzaminu odroczonego z przedmiotu Postępowanie karne dla studentów kierunku prawo stacjonarne. Zachęcamy także do zapisywania się na seminarium u prof. Katarzyny Dudki i prof. Ewy Kruk.

Szanowni Państwo, 

uprzejmie informuję, że część I (test) egzaminu odroczonego z Postępowania karnego dla studentów, którzy uzyskali decyzję Dziekana o odroczeniu odbędzie się we czwartek 15 września o godz. 9.00 za pośrednictwem aplikacji Teams. Dane odnośnie do logowania zostaną Państwu przekazane w późniejszym terminie, nie później niż dzień przed egzaminem. Część II (egzamin ustny) odbędzie się w sobotę 17 września. Przypominam, że do egzaminu ustnego mogą przystąpić wyłącznie osoby, które zaliczą pozytywnie test. 

Egzamin poprawkowy będzie miał wyłącznie formę egzaminu pisemnego (test) i odbędzie się w czwartek 29 września o godz. 9.00, również za pośrednictwem aplikacji Teams. Jest to termin wspólny dla wszystkich Studentów i Studentek, zarówno tych, którzy nie zaliczyli egzaminu lipcowego, jak i odroczonego. 

Informuję także, że zarówno ja, jak i p. prof. E. Kruk dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami na seminarium z postępowania karnego. Chętnych proszę o zgłaszanie się mailowo bezpośrednio do prowadzących seminarium.

Prof. dr hab. Katarzyna Dudka

    Aktualności

    Autor
    Piotr Wróbel
    Data dodania
    5 września 2022