Wyniki Konkursu Fotograficznego „(U)chwyć Naturę!”

Ogłaszamy wyniki konkursu fotograficznego i zapraszamy na wernisaż wystawy pokonkursowej.

Szanowni Państwo!

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia konkursowe.
 
W załączniku zamieszczamy protokół z posiedzenia Jury Konkursu Fotograficznego „(U)chwyć Naturę!”, a zarazem jego wyniki oraz plakat wystawy pokonkursowej. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym!

Zwycięzców oraz wszystkich uczestników wydarzenia zapraszamy na uroczysty wernisaż Wystawy Pokonkursowej, który obędzie się 17 maja 2019 r. o godz. 16.00 w Galerii „Pod Palmą” na Wydziale Biologii i Biotechnologii UMCS, ul. Akademicka 19, 20-033 Lublin.

Wernisaż będzie połączony z wręczeniem nagród i dyplomów dla laureatów konkursu. Nagrodzone osoby prosimy o potwierdzenie przybycia na wernisaż oraz przypominamy, że zgodnie z regulaminem konkursu nagrody nie odebrane do 30 czerwca 2019 r. przepadają i przechodzą na własność Organizatora.
 
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na Facebooku oraz oficjalnej witryny Studenckiego Koła Fotografii Przyrodniczej UMCS.
 
Informujemy, że istnieje możliwość uzyskania dyplomu za uczestnictwo w konkursie w formie elektronicznej. Jeśli ktoś z Państwa chce taki uzyskać, prosimy o wiadomość.
 
Jeszcze raz gratulujemy nagrodzonym, dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i zapraszamy na wernisaż.

    Aktualności