Wyniki Konkursu Fotograficznego „Cztery pory roku z SKFP”

Prezentujemy protokół z posiedzenia Jury Konkursu.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia konkursowe. W załączniku przesyłamy protokół z posiedzenia Jury konkursu, a zarazem jego wyniki. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym!

Zwycięzców oraz wszystkich uczestników wydarzenia zapraszamy na uroczysty wernisaż Wystawy Pokonkursowej, który obędzie się 13 grudnia 2019 r. w Galerii „Pod Palmą” na Wydziale Biologii i Biotechnologii UMCS, ul. Akademicka 19, 20-033 Lublin. Wernisaż będzie połączony z wręczeniem nagród i dyplomów dla laureatów konkursu. Szczegółowe informacje na temat godziny rozpoczęcia wernisażu zostaną umieszczone na Fanpage'u Koła na Facebooku oraz na oficjalnej stronie Studenckiego Koła Fotografii Przyrodniczej UMCS, a także przesłane do Państwa pocztą elektroniczną. Zapraszamy do śledzenia naszych stron internetowych.

Nagrodzone osoby prosimy o potwierdzenie przybycia na wernisaż (przypominamy, że zgodnie z regulaminem konkursu nagrody nieodebrane do 20 grudnia 2019 r. przepadają i przechodzą na własność Organizatora).
 

Informujemy, że istnieje możliwość uzyskania dyplomu za uczestnictwo w konkursie w formie elektronicznej. Jeśli ktoś z Państwa chce taki dyplom uzyskać, prosimy o wiadomość.
 

Jeszcze raz gratulujemy nagrodzonym, dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i zapraszamy na wernisaż!

    Aktualności

    Data dodania
    22 listopada 2019