Konkurs fotograficzny - (U)chwyć naturę!

Ogłaszamy konkurs fotograficzny dla uczniów i studentów!

Przebiśniegi, krokusy, pierwsze zielone liście, słońce ocieplające zmęczone zimą trawniki. Wszystko zaczyna się od nowa, wszystko odżywa, zachwyca nas swoim pięknem, a my chcemy to zatrzymać.

„(U)chwyć naturę!”
to konkurs fotograficzny organizowany przez Studenckie Koło Fotografii Przyrodniczej UMCS. Konkurs ma na celu promowanie polskiej natury oraz zwrócenie uwagi na jej piękno i ochronę. Jeśli kochasz przyrodę i uwieczniasz ją na fotografiach, jest to idealna okazja, by podzielić się swoimi kadrami.

Udział w konkursie jest bezpłatny, a każdy uczestnik może wysłać maksymalnie trzy prace. Zdjęcia zostaną ocenione w dwóch kategoriach, a podział ten obejmuje uczniów szkół ponadpodstawowych i studentów szkół wyższych z województwa lubelskiego. 

Na laureatów konkursu czekają nagrody rzeczowe. Przyjmowanie zgłoszeń rozpoczyna się 25.03.2019 r., a kończy 05.05.2019 r.

Prace należy przesłać razem z wypełnionym formularzem na adres organizatora konkursu: skfp@poczta.umcs.lublin.pl.

Wszystkie ważne informacje i szczegóły na temat wysyłania prac konkursowych znajdziecie w regulaminie konkursu. Nagrodzone i wyróżnione fotografie zostaną umieszczone na stronie Studenckiego Koła Fotografii Przyrodniczej UMCS, na fanpage’u Koła oraz na wystawie pokonkursowej.

Wernisaż wystawy odbędzie się 17.05.2019 r. w Galerii „Pod Palmą” na Wydziale Biologii i Biotechnologii UMCS.

Uchwyć w kadrze piękno natury i wyślij zdjęcia do nas! Czekamy właśnie na Twoje zgłoszenie!

    Aktualności