Konkurs Programu Absolwent UMCS i Centrum Kultury

Weekend zapowiada się ...kulturalnie! Kolejny konkurs w Programie Absolwent UMCS! Do wygrania zaproszenia na spektakle, które odbędą się wkrótce w Centrum Kultury:

1. Dwuosobowa wejściówka na "Punkt Zero: Łaskawe", Teatr Provisorium, 07.02.2016 godz.16:00 / Sala Czarna. Scenariusz spektaklu „Punkt Zero: Łaskawe“ powstał na podstawie fragmentów powieści Jonathana Littella „Łaskawe“ oraz nielicznych cytatów z dwóch powieści Wasilija Grossmana „Życie i los“ i „Wszy...stko płynie“.


2. Dwuosobowa wejściówka na "Nano Ka", Pracownia Sztuczka, 08.02 godz.19.00. Spektakl na podstawie „Małego Księcia” Antoine de Saint-Exupery to propozycja nie tylko dla dzieci.


Chcesz wejściówkę? Zadzwoń do biura Programu Absolwent UMCS (w piątek, 5.02.) od 10:00 - tel.81 537 28 79 i podaj nazwę bezpłatnych warsztatów muzycznych dla dzieci organizowanych w CK (najbliższe odbędą się 9.02.16). Zaproszenia otrzymają dwie osoby, które zadzwonią i podadzą prawidłową odpowiedź jako pierwsze. Oczywiście prosimy również o podanie numeru swojej Karty Absolwenta UMCS!

Repertuar Centrum Kultury:

http://ck.lublin.pl/pl/

    Aktualności

    Autor
    Anna Guzowska
    Data dodania
    4 lutego 2016