O Programie Absolwent UMCS

 

Odebranie dyplomu ukończenia studiów nie musi oznaczać końca przygody z Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej!

Wiemy, że największą siłą i wizytówką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie jesteście Wy - Absolwenci. Od 70 lat tworzycie tożsamość Uczelni, wspieracie jej akademicką tradycję i rozwój, mając jednocześnie znaczący wpływ na rozwój Lublina, regionu i całego kraju. Dlatego wzorem najbardziej prestiżowych szkół wyższych na świecie stworzyliśmy Program Absolwent UMCS, mający na celu budowanie i utrzymywanie trwałych relacji Uniwersytetu z Absolwentami. Poprzez Program chcemy zachęcić Was do powrotu do Alma Mater i kontynuowania swojej przygody z UMCS.

Już dziś możecie dołączyć do grona ponad 9000 Absolwentów, którzy na co dzień korzystają z wielu przywilejów, zniżek i promocji oferowanych przez Alma Mater oraz Partnerów Programu. Zyskacie niepowtarzalną okazję do spotkań z kolegami i koleżankami z lat studenckich, wymiany doświadczeń, kontaktów biznesowych, a także dobrych praktyk z życia zawodowego.

Uczestnikami Programu Absolwent UMCS mogą być osoby, które ukończyły studia jednolite magisterskie, studia , II, III stopnia, lub są absolwentami studiów podyplomowych realizowanych przez Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą Uniwersytetu oraz Partnerów Programu przygotowaną specjalnie dla Absolwentów (kliknij tutaj).

Aby zapisać się do Programu, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy

 Korzyści wynikające z udziału w Programie:

  • udział w spotkaniach integracyjnych oraz możliwość odnawiania znajomości z lat studenckich,
  • zniżki na studia podyplomowe oraz kursy i szkolenia dla posiadaczy Karty Absolwenta UMCS oraz członków ich rodzin i przyjaciół,
  • dostęp do zbiorów Biblioteki Głównej UMCS oraz infrastruktury sportowej Uczelni,
  • bezpłatny wstęp do Ogrodu Botanicznego UMCS,
  • system zniżek i rabatów przyznawanych posiadaczom Karty Absolwenta UMCS przez prawie 60 firm i instytucji;
  • możliwość realizacji swoich pasji i zainteresowań w klubach tematycznych,
  • wsparcie rozwoju zawodowego i osobistego w formie doradztwa zawodowego, coachingu oraz warsztatów i szkoleń.