Dlaczego warto wybrać MSG

Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze to kierunek, który jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku pracy dotyczące specjalistów posiadających ugruntowaną wiedzę w zakresie organizowania i obsługi handlu zagranicznego, znajomości zasad funkcjonowania przedsiębiorstw na ponadnarodowym jednolitym rynku europejskim oraz na coraz bardziej atrakcyjnym rynku azjatyckim. Jeżeli swoją przyszłość wiążesz z aktywnością międzynarodową, to kierunek z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

 

 

Zobacz jak o ważnych aspektach międzynarodowego handlu mówi Bogdan Łukasik, prezes firmy Modern Expo, jednej z wiodących producentów i dostawców nowoczesnego i kompleksowego wyposażenia dla handlu w Europie.

 

 

Wybierz Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i zadbaj o swoją przyszłość. Studiuj w Lublinie i zgłębiaj wiedzę o całym świecie! Zobacz, o jakich perspektywach zatrudnienia po ukończeniu studiów mówi Sylwia Tandejko, prezez firmy Laboratoria Natury.

 

 

Posłuchaj jak o studiach na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze opowiada dr hab. Paweł Pasierbiak, współtwórca kierunku i kierownik Katedry Gospodarki Światowej i Integracji Europejskiej.