Chatka Blues Festival 2017 - zaproszenie

W dniach 6 – 7 października w „Chatce Żaka” odbędzie się 8 edycja jednego z najciekawszych festiwali bluesowych we wschodniej Polsce. „Chatka Blues Festival” bo o nim mowa, jest wydarzeniem wyjątkowym, które na stałe zapisało się w oficjalnym kalendarzu imprez kulturalnych w Lublinie. Podobnie jak w latach ubiegłych, na festiwalu pojawią się gwiazdy: Demian Band (Argentyna/Hiszpania) oraz Monkey Junk (Kanada). W sali widowiskowej „Chatki Żaka” odbędzie się 6 koncertów, w trakcie których miłośnicy bluesa będą mogli posłuchać muzyki w najlepszym wydaniu. Program 8. edycji CHBF to zestawienie różnych odmian bluesa i jednocześnie połączenie tradycji z nowoczesnością.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Fundacja Absolwentów UMCS we współpracy z Uniwersytetem Marii Curie – Skłodowskiej, zaś producentem technicznym festiwalu jest ACK UMCS „Chatka Żaka”.  Pomysłodawcą i dyrektorem artystycznym festiwlau jest Adam Bartoś. Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Miasta Lublin. 

Więcej informacji o wydarzeniu „Chatka Blues Festival” znajduje się na stronie: http://chatkablues.pl/ oraz na Facebooku: https://www.facebook.com/chatkablues

TV UMCS objęła wydarzenie patronatem medialnym. Posłuchajcie, co o festiwalu mówią jego organizatorzy.

    Patronaty TV UMCS

    Data dodania
    12 września 2017