Biznes to relacje! – rusza Akademia Przedsiębiorczości UMCS-Santander Universidades 2022

Motywem przewodnim tegorocznej - V już edycji Akademii Przedsiębiorczości 2022 jest hasło „Biznes to relacje!”. Akademia jest realizowana wspólnie z Santander Universidades.

Biznes to relacje. Relacje które przedsiębiorstwo utrzymuje m. in. z klientami, pracownikami, dostawcami i innymi interesariuszami z otoczenia firmy. Dotyczy to wszystkich, bez wyjątku, nie tylko istniejących od dłuższego czasu firm, ale także tych nowo powstających. W przypadku startupów według firmy CB Insights jednymi z najczęstszych przyczyn niepowodzeń młodych biznesów jest niewłaściwie dobrany zespół i dysharmonia między zespołem i inwestorami.

Mając na uwadze kluczową dla osiągnięcia sukcesu rolę budowania odpowiednich relacji w biznesie i życiu zawodowym przygotowaliśmy cykl 8 spotkań z ekspertami i ekspertkami, w ramach V edycji Akademii Przedsiębiorczości UMCS-Santander Universidades 2022.

W ramach przygotowanych dla Ciebie spotkań dowiesz się więcej, m. in. o:
- budowaniu relacji w biznesie oczami praktyków biznesowych,
- o ogromnej randze odpowiednio dobranego zespołu w sukcesie firmy
- negocjacjach biznesowych i efektywnej komunikacji
- personal brandingu, wystąpieniach publicznych
- osobistym zaangażowaniu w komunikacji formalnej

Tegoroczna edycja Akademii Przedsiębiorczości UMCS-Santander Universidades rusza 24 marca 2022. Kto wie, być może dzięki temu Ty również znajdziesz pomysł na własny biznes. Zapisy do 20 marca.

Nie czekaj na ostatnią chwilę z zapisem, liczba miejsc jest ograniczona. Osoby, które wezmą udział w przynajmniej 6, z 8 spotkań otrzymają certyfikat uczestnictwa w Akademii.

W przypadku niewykorzystania puli miejsc zarezerwowanych dla uczestników ze Społeczności UMCS zaprosimy wszystkich chętnych.
related

    Aktualności

    Data dodania
    7 marca 2022