"Z perspektywy czasu" - odc. 4: Paweł Rafalski

Siłą i wizytówką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie są jego absolwenci. Od prawie 75 lat tworzą oni tożsamość naszej Uczelni i są jej najlepszymi ambasadorami. Dlatego w Programie Absolwent UMCS postanowiliśmy pokazać ich wyjątkowe historie i sukcesy zawodowe, które mogą być inspiracją dla kolejnych pokoleń studentów. W czwartym odcinku zapraszamy widzów na spotkanie z Pawłem Rafalskim, prezesem Zarządu Solet Sp. z o.o.

Firma Pawła Rafalskiego zajmuje się analizą danych biznesowych. Bohater filmu jest absolwentem studiów matematycznych na Wydziale Matematyki i Fizyki UMCS. Przez pewien czas związany był również z Zakładem Informatyki UMCS, gdzie prowadził zajęcia z technik programowania, projektowania i obsługi systemów relacyjnych baz danych oraz administracji siecią LAN.

Jakie było jego ulubione miejsce na Uczelni, co łączy grę w brydża i rachunek prawdopodobieństwa oraz dlaczego warto patrzeć na okres studiów jak na inwestycję? Tego wszystkiego dowiecie się, oglądając najnowszy odcinek programu „Z perspektywy czasu…”

    Aktualności

    Data dodania
    12 czerwca 2018