2000. absolwentka zarejestrowana w Programie Absolwent UMCS

Pani Anna Gromadzka, absolwentka Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS, jest 2000. osobą, która przystąpiła do Programu Absolwent UMCS. Pani Anna odebrała dziś swoją Kartę, a także upominki: bon na zakupy od sponsora Programu – firmy E.Leclerc, jak również karnet do Spa Naturalias i dwuosobowe zaproszenie do Kina Bajka. Gratulujemy!

Do Programu Absolwent UMCS zapisało się juz ponad 2100 osób. Co ciekawe, organizatorzy Programu zakładali, że będzie on cieszył się największą popularnością przede wszystkim wśród osób, które stosunkowo niedawno ukończyły studia, z racji ich silniejszych więzi z uczelnią i utrzymywanych kontaktów ze znajomymi z tego okresu. Okazało się, że Program spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony absolwentów urodzonych w latach 40-tych, 50-tych, którzy są mile zaskoczeni faktem, iż po tak wielu latach nadarzyła się okazja, by znów odwiedzić Uniwersytet.

Zachęcamy do lektury artykułu, który ukazał się w Dzienniku Wschodnim oraz MM Lublin. O powodach przystąpienia do Programu Absolwent UMCS wypowiedziało się w nim małżeństwo absolwentów, którzy studia ukończyli w połowie lat 60.

Zapraszamy do zapisywania się do Programu Absolwent UMCS.

Posiadasz Dyplom UMCS? Dołącz do nas!

 

    Aktualności

    Autor
    Anna Guzowska
    Data dodania
    27 lutego 2014