Walk&Talk - UMCS Campus Tour 2023

Serdecznie zapraszamy nowych studentów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie na Walk&Talk - UMCS Campus Tour 2023.

Jesteś nowym studentem lub doktorantem na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej?
Chcesz wiedzieć, gdzie znajdują się ważne budynki, miejsca i lepiej poruszać się po kampusie uczelni?

Welcome Center UMCS zaprasza na wspólny spacer, który będzie prowadzony w języku angielskim.

Koorydnatorem zadania jest dr Ewelina Panas - Pełnomocnik Rektora UMCS ds. umiędzynarodowienia kształcenia.

Kiedy i gdzie?

2 listopada 2023, godzina 12:00

Miejsce spotkania - Plac Marii Curie-Skłodowskiej 5, przy pomniku patronki uczelni.

Aby wziąć udział w spacerze, należy zapisać się poprzez formularz zgłoszeniowy.

Walk&Talk - UMCS Campus Tour to kontynuacja zadania sfinansowanego przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach projektu Welcome to UMCS - zintegrowanego zestawu działań i usprawnień instytucjonalnych ukierunkowanych na wzmocnienie efektywności UMCS w zakresie obsługi studentów, doktorantów i pracowników z zagranicy.

Walk&Talk - UMCS Campus Tour 2023

Are you a new student or doctoral candidate at UMCS? Do you want to know where to find important buildings and have a better understanding of the campus? Welcome Center UMCS invites you to join us for a walk around the campus.

Contact with us via Facebook page: https://www.facebook.com/welcomecenter.umcs

Wydarzenia i aktywności

20 października 2023