Warsztaty z pracy w środowisku wielokulturowym w ramach 2. Dnia Internacjonalizacji na UMCS

Już 8 lutego 2023 r. w ECOTECH-COMPLEX odbędzie się 2. Dzień Internacjonalizacji na UMCS. W ramach wydarzenia przeprowadzony zostanie warsztat „Analiza typów osobowości na podstawie metodologii MBTI®, ze szczególnym uwzględnieniem różnic kulturowych”.

Warsztat poświęcony analizie typów osobowości na podstawie metodologii MBTI®, ze szczególnym uwzględnieniem różnic kulturowych przeprowadzi Magdalena Bis, kierowniczka Biura Rozwoju Kompetencji UMCS.

W ramach warsztatów uczestnicy:

poznają zarys teorii typów osobowości C.G. Junga, nauczą się rozpoznawać poszczególne preferencje w każdym z czterech wymiarów osobowości oraz rozróżniać zachowania charakterystyczne dla poszczególnych preferencji. Warsztaty obejmą również analizę zachowań  indywidualnych w kontekście różnic kulturowych; dobieranie sposobu komunikacji do potrzeb drugiej osoby; metody rozwiązywania sytuacji konfliktowych wynikających z różnic osobowościowych i kulturowych.

W celu wzięcia udziału w warsztacie prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego, który znajduje się na końcu artykułu.

W celu wzięcia udziału w 2. Dniu Internacjonalizacji na UMCS należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny TUTAJ

Projekt jest finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach programu Welcome to Poland (2020).

2. Dzień Internacjonalizacji na UMCS - warsztat

W celu wzięcia udziału w warsztacie poświęconemu analizie typów osobowości na podstawie metodologii MBTI®, ze szczególnym uwzględnieniem różnic kulturowych, który przeprowadzi Magdalena Bis, prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego. Projekt jest finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach programu Welcome to Poland (2020)

Rejestracja na warsztaty została zamknięta z powodu wyczerpania limitu miejsc. Zapraszamy do wzięcia udziału w pozostałych wydarzeniach w ramach Dnia Internacjonalizacji

    Wydarzenia i aktywności

    Data dodania
    30 stycznia 2023