Różne odcienie bluesa po raz siódmy w Chatce Żaka

W dniach 7-8 października w Akademickim Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka” w Lublinie odbędzie się VII edycja jednego z najciekawszych festiwali bluesowych we wschodniej Polsce. „Chatka Blues Festival” - bo o nim mowa - jest wydarzeniem wyjątkowym, na stałe wpisanym na mapę kulturalną Lublina.

Przedsprzedaż biletów na koncerty w promocyjnych cenach już trwa i odbywa się wyłącznie za pośrednictwem serwisu eBilet.pl (do 6 października 2016 r.). Bilety z platformy eBilet można także zakupić w sieci Empik na terenie całego kraju. Bilety można będzie nabyć również stacjonarnie, w kasie Akademickiego Centrum Kultury „Chatka Żaka” w trakcie festiwalu (7-8 października).

W tym roku festiwal zaszczycą obecnością zarówno artyści związani z Lublinem i Lubelszczyzną, jak i krajowym bluesem. Nie zabraknie gwiazd międzynarodowych. Gościem specjalnym będzie Earl Thomas, muzyk ze Stanów Zjednoczonych.

Więcej informacji o wydarzeniu „Chatka Blues Festival” znajduje się na stronie: http://chatkablues.pl/ i facebooku: https://www.facebook.com/chatkablues.

TV UMCS objęła patronat medialny nad wydarzeniem.

    Polecamy