O Akademii Przedsiębiorczości UMCS z dr Izabelą Łucjan

Nietypowy Akademicki Kwadrans Przedsiębiorczości wymaga nietypowego wprowadzenia. „Kobiety opanowały umiejętności, których poszukuje nowoczesny rynek pracy. Potrafią słuchać, współpracować, są empatyczne. Dają początek nowemu stylowi przywództwa - Smart Power. Ale kobiety mają problem – nie zdają sobie sprawy, jakie są dobre" - tak w swoim felietonie „Uwierzcie w siebie. Przyszłość ma twarz kobiety" przygotowanym dla pisma Forbes napisał Rafał Ohme, który też był w swoim czasie gościem Akademickiego Kwadransa Przedsiębiorczości.

Projekt Akademia Przedsiębiorczości UMCS - Santander Universidades, realizowany pod hasłem „Przedsiębiorczość jest kobietą" to przedsięwzięcie skierowane przede wszystkim do Pań związanych z naszym uniwersytetem, studentek, pracownic, doktorantek i absolwentek. Przede wszystkim, ale nie wyłącznie. Akademia Przedsiębiorczości to cykl 8 webinarów realizowanych przez ekspertów, praktyków z całej Polski. O pomyśle na nową formułę Akademii Przedsiębiorczości UMCS, głównych założeniach, ekspertach oraz sposobie zapisów - w rozmowie z redaktorem naczelnym Radia Centrum Markiem Skowronkiem opowie Izabela Łucjan.

Wszystkie informacje na temat projektu można znaleźć pod linkiem:

https://www.umcs.pl/pl/akademia-przedsiebiorczosci-umcs,13278.htm

Akademicki Kwadrans Przedsiębiorczości produkowany jest przez TV UMCS wspólnie z Akademickim Radiem Centrum oraz Biurem Rozwoju Kompetencji UMCS. Oglądacie już 67 odcinek programu.

    Polecamy

    Data dodania
    19 lutego 2021