Dołącz do TV UMCS!

Jesteś studentem lub doktorantem, masz trochę wolnego czasu i chcesz działać w branży medialnej? Chcesz sprawdzić się w roli reportera, operatora kamery, realizatora wizji oraz dźwięku, montażysty, kierownika produkcji - albo grafika, autora animacji lub oprawy muzycznej? Czekamy na Ciebie! Szukamy ludzi kreatywnych, z poczuciem humoru, dyspozycyjnych i chcących realizować swoje pasje.

16 października 2018 r. (wtorek) o godz.10.00 w Akademickim Centrum Kultury UMCS „Chatka Żaka” rozpocznie się nabór do Telewizji Akademickiej TV UMCS!

Wszyscy chętni proszeni są o przyniesienie ze sobą CV w trzech egzemplarzach. Mile widziane są dodatkowe dokumenty, potwierdzające posiadane umiejętności i aktywność dziennikarską, a także współpracę kandydata z UMCS.

Zakwalifikowanym osobom zapewniamy możliwość rozwijania swoich pasji i zainteresowań, udział w szkoleniach i warsztatach m.in. z zakresu techniki telewizyjnej oraz zdobycie umiejętności, przydatnych w przyszłej pracy zawodowej. Umożliwiamy odbycie praktyki studenckiej.

Fot. Łukasz Sokołowski

    Polecamy

    Data dodania
    10 października 2018