Akademicki Kwadrans Przedsiębiorczości - odc. 19

W dziewiętnastym już odcinku Akademickiego Kwadransa Przedsiębiorczości gościem dr Izabeli Łucjan jest Elżbieta Fijołek, właścicielka Giełdy Eventów – agencji eventowej, która od 5 lat organizuje wydarzenia biznesowe dla klientów. Świadczy usługi dla biznesu H2H - Human to Human. Organizuje imprezy i spotkania środowiska biznesowego. Założycielka Klubu Odpowiedzialnego Biznesu. Od 6 lat trener z zakresu organizacji eventów i public relations.

Elżbieta Fijołek w ramach działalności firmy współorganizowała ponad 160 eventów. Z zawodu jest ekonomistką i finansistką, ukończyła także zarządzanie na UMCS ze specjalizacją marketingową oraz finanse i rachunkowość. Na studiach była aktywnym członkiem organizacji lokalnych i ogólnopolskiej (Członek Honorowy Forum Młodych Lewiatan). Laureatka kilku nagród, w tym: Lubelskiego Orła Biznesu 2015 (kategoria: mikroprzedsiębiorstwo), Medalu Pamiątkowego Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Tytułu Honorowego Firmy Pozytywnie Zakręconej.

Akademicki Kwadrans Przedsiębiorczości to program realizowany wspólnie przez Biuro Rozwoju Kompetencji UMCS, Telewizję Akademicką TV UMCS oraz Akademickie Radio Centrum.

    Polecamy

    Data dodania
    28 lutego 2019