Akademicki Kwadrans Przedsiębiorczości - odc. 12

Zapraszamy do obejrzenia 12 odcinka programu z cyklu: Akademicki Kwadrans Przedsiębiorczości. Gościem dr Izabeli Łucjan jest Dorota Fiett - biolog, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Od ćwierć wieku uczy ona w I SLO „Bednarska", gdzie przez kilka lat była też wicedyrektorem i przez rok dyrektorem. Jest egzaminatorem maturalnym, zasiadała w Komitecie Głównym Olimpiady Biologicznej. Organizatorka różnorakich zajęć terenowych w szkolnych gajówkach. Przez wiele lat harcerka i instruktorka. Miłośniczka nauki języków obcych, gotowania, jogi, nart, ogrodu i bycia w lesie.

Co to jest start-up? Czy można zaplanować sukces, zająć się biznesem podczas studiów i czy naprawdę „pieniądz rodzi pieniądz”? Jak inwestować, zarabiać na swoim koncie bankowym i zarządzać własnym budżetem - słowem: jak nie stracić, ale zyskać? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedzi w programie pt. „Akademicki Kwadrans Przedsiębiorczości”, którego gośćmi są wybitni teoretycy i praktycy z zakresu ekonomii oraz zarządzania.
Akademicki Kwadrans Przedsiębiorczości to program realizowany wspólnie przez Biuro Rozwoju Kompetencji UMCS, Telewizję Akademicką TV UMCS oraz Akademickie Radio Centrum.

    Polecamy

    Data dodania
    6 grudnia 2018