Fani Beatlesów na zlocie w Lublinie

O utworach Wielkiej Czwórki z Liverpooolu mówi się, że zmieniły świat. Na pewno zespół The Beatles, bo o nim mowa zapisał się złotymi zgłoskami w historii jako legenda muzyki rockowej. Fani zespołu mogli spotkać się w Lublinie na II Międzynarodowym Zlocie Miłośników Beatlesów, który odbył się w dniach 29-30 lipca br. i cieszył się wielkim zainteresowaniem.

Atrakcji nie zabrakło: zorganizowano m.in. pokazy filmów, koncerty, prezentację  winyli, rzadkich wydań oraz materiałów filmowych z Beatlesami, wystawę pt. "Liverpool w moich oczach", odbył się benefis w formie panelu dyskusyjnego z udziałem gości z zagranicy (w tym ambasadora The Beatles Story Museum w Liverpoolu oraz Muzeum Beatlesów w Egerze), wystąpił także zespół The Beatlevs z Lwowskiego Fan Clubu The Beatles. Uczestnicy mogli również zwiedzić Lublin.

II Międzynarodowy Zlot Miłośników Beatlesów został przygotowany przez Fan Club The Beatles w Lublinie, który zrzesza fanów twórczości Wielkiej Czwórki oraz nawiązuje kontakty z innymi światowymi klubami o podobnej randze.

TV UMCS objęła wydarzenie patronatem medialnym.

Dostępne angielskie napisy/English subtitles avaliable. Napisy do filmu powstały we współpracy z Zakładem Lingwistyki Stosowanej UMCS. Tłumacz: Daria Mierzwa. Korekta: Ania Gregorczyk. Koordynacja: Magdalena Klecha, Katarzyna Kościuczyk, (pod tekstem z opisu do filmu) tłumaczenie: Gosia Jasieńska Korekta: Dashka Misyura.

    Patronaty TV UMCS

    Data dodania
    9 sierpnia 2017