Zaproszenie Rektora UMCS - list do absolwentów

Drodzy Absolwenci i drogie Absolwentki! Zachęcamy do zapoznania się z zaproszeniem na Piknik Pracowników i Absolwentów UMCS skierowanym do Was przez JM Rektora naszej Uczelni, prof. dr. hab. Stanisława Michałowskiego.

Drodzy Absolwenci, drogie Absolwentki,

nasza Uczelnia świętuje w tym roku jubileusz 75-lecia swojego istnienia. Z tej okazji organizowane są liczne wydarzenia i wystawy, a także podejmowanych jest wiele inicjatyw upamiętniających historię oraz osoby związane z Uniwersytetem Marii Curie-Skłodowskiej  w Lublinie.

Z tym większą przyjemnością pragnę zaprosić Was, drodzy Absolwenci i Absolwentki na wyjątkowy Piknik Pracowników i Absolwentów naszej Uczelni, który odbędzie się 14 września 2019 r. o godz. 14:00 w Ogrodzie Botanicznym UMCS. Jestem przekonany, że będzie to doskonała okazja do ponownego spotkania z wykładowcami oraz odświeżenia znajomości z czasów studenckich, a zarazem powrót do najpiękniejszych lat życia. Do chwili obecnej naszą Alma Mater ukończyło ponad 241 tys. absolwentów, którzy stali się najlepszymi ambasadorami zarówno Uniwersytetu, jak i Lubelszczyzny. Wierzę, że lata spędzone na UMCS wspominacie jako okres nie tylko wytężonej pracy, ale również zawierania trwałych przyjaźni oraz dobrej studenckiej zabawy.

Podczas Pikniku Pracowników i Absolwentów UMCS czeka na Was wiele atrakcji. Gwiazdą wieczoru będzie popularna piosenkarka Urszula, która przy akompaniamencie Tomasz Momot Orkiestra zaśpiewa swoje największe przeboje. Po koncercie odbędzie się także potańcówka. Mam nadzieję, że w tym szczególnym dniu będziecie się z nami doskonale bawić.

Raz jeszcze serdecznie zapraszam do udziału w Pikniku. Spotkajmy się po latach!

Prof. dr hab. Stanisław Michałowski
Rektor UMCS


www.piknik.umcs.pl

    Aktualności

    Autor
    Magdalena Oziomek
    Data dodania
    10 lipca 2019