Zaproszenie dla Absolwentów na Startup Weekend Lublin (20-22.10.17 r.)

Biuro Rozwoju Kompetencji UMCS zaprasza do udziału w tegorocznej edycji wydarzenia Startup Weekend, która odbędzie się 20-22 października tego roku w Lublinie w Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym. Dzięki współpracy Biura z Organizatorami, studenci i absolwenci UMCS (z Kartą Absolwenta) mogą liczyć na darmowe wejściówki. Spieszcie się jednak bo liczba miejsc jest ograniczona.

Jak wygląda przebieg imprezy?

Startup Weekend Lublin zaczyna się w piątkowy wieczór. Wtedy odbywa się ceremonia rozpoczęcia podczas, której ma miejsce prezentacja pomysłów uczestników. Po minutowych przemowach następuje wybór najlepszych dziesięciu pomysłów i rozpoczęcie pracy nad nimi. Od tej pory do niedzielnego finału uczestnicy mają możliwość pracy nad projektami. W sobotę około 12:00 do pracy w zespołach dołączają Mentorzy, aby swoją wiedzą i doświadczeniem wesprzeć powstające pomysły. Ostatniego dnia uczestnicy kończą swoje projekty, robią prezentacje ukazujące ich wykonaną pracę oraz przygotowują końcowe mowy. O godzinie 16-17 w niedziele odbywa się gala finałowa, podczas której zostają zaprezentowane dotychczasowe wyniki prac zespołów. Reprezentanci poszczególnych projektów mają 3 minuty na przedstawienie swoich prac nad pomysłem i następnie są 3 minuty pytań od Jurorów. Po wszystkich prezentacjach Jurorzy oraz Mentorzy udają się na obrady i wybierają zwycięzców.  

Dlaczego warto?

Przez trzy dni będziecie mogli popracować w inspirującym miejscu nad swoimi pomysłami i zasięgnąć wiedzy od super mentorów. Uczestnicy otrzymują pamiątkowe koszulki oraz mają zapewnione wyżywienie. Dla dwóch najlepszych pomysłów przewidziane są super nagrody.

Czy muszę umieć programować?

Odpowiedź jest prosta nie nie musisz, wystarczą chęci wspólnej pracy i zabawy. Bilety są dostępne w trzech kategoriach Developer, Designer, Non-Technical.

Mamy nadzieje, że skorzystacie z naszego zaproszenia. Więcej szczegółów na temat imprezy oraz zapisy znajdują się na stronie: http://swlub.pl

    Aktualności

    Autor
    Arkadiusz Wronowski
    Data dodania
    3 października 2017