Wyjątkowe wydarzenia w Centrum Kultury w Lublinie

W imieniu Centrum Kultury w Lublinie zapraszamy na dwa wyjątkowe wydarzenia. Przypominamy, że dla uczestników i uczestniczek Programu Absolwent Centrum oferuje bilety w cenie ulgowej, także dla osoby towarzyszącej.

 • Miasto Dada

Pokazy spektakli: 19 i 20 stycznia 2017 
Godz.19:00
Sala widowiskowa Centrum Kultury w Lublinie

Spektakl stawia pytanie o odpowiedzialność za miejsce, w którym się żyje. Akcja toczy się w mieście zmagających się tłumów - kolaż elementów teraźniejszości i historii opowiedziany i wyśpiewany chórem. Energetyczny, dynamiczny spektakl; z jednej strony teatr ruchu, niemalże tańca, z drugiej jednak z mocno wyeksponowanym tekstem z akcentem postawionym na... odsensawianie treści. Czyli jak powiedzieć to, co chcemy powiedzieć, tak, aby w końcu to powiedzieć i zostać wysłuchanym szczerze!

Teatr Czytelni Dramatu
Spektakl na podstawie "Urartu" Daniela Adamczyka i Wojciecha Dunina-Kozickiego 

Sprawdź szczegóły: (kliknij link)

 

 •  Koncert: Robert Mitchell’s Epiphany 3

24 stycznia 2017 r. – Sala Widowiskowa, godz. 19:00 

Podczas koncertu usłyszymy materiał z najnowszego albumu “A Vigil for Justice, A Vigil for Peace”.

Mitchell pogłębia swoje muzyczne koncepcje z płyty „Invocation”, w której stworzył kameralny, zadziwiająco piękny jazz. W “A Vigil for Justice, A Vigil for Peace”, muzyk wyraża swój niepokój wywołany nieładem, nierównościami, podziałami, migracją.To hołd złożony genialnej Debbie Purdey i wstęp do większego dzieła „The Spirit Line”.

Poznaj szczegóły: (kliknij link)

  Aktualności

  Autor
  Natalia Wilewska
  Data dodania
  17 stycznia 2017