Warsztaty z Design Thinking

20 listopada w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbędą się bezpłatne certyfikowane warsztaty Design Thinking organizowane przez Google w partnerstwie strategicznym z Polskim Funduszem Rozwoju.

Nie czekaj i APLIKUJ:

https://events.withgoogle.com/projektanci-innowacji-pfr-lubelskie-centrum-konferencyjne-lublin-2011/

1) Wypełnij formularz zgłoszeniowy i odpowiedz na 3 krótkie pytania. Organizatorom zależy na tym, aby poznać Twoje pomysły i to nad czym chcesz pracować! Na tej podstawie będą wybierani chętni ;)
2) Otrzymasz maila zwrotnego z prośbą o potwierdzenie adresu e-mail
3) Prowadzący dbają o najwyższą jakość warsztatów, dlatego wszystkie zgłoszenia zostaną rozpatrzone indywidualnie, a ilość miejsc jest ograniczona. Zaproszenie dostaniesz nie wcześniej niż 24h od rejestracji i nie później niż 48h przed terminem warsztatów.
4) Przyjdź na wydarzenie, weź udział w warsztatach i ucz się od ekspertów.

Na czym to polega

Projektanci Innowacji PFR to ogólnopolska akcja edukacyjna. Warsztaty uczą kreatywnego myślenia oraz tworzenia nowatorskich produktów i usług przy wykorzystaniu Design Thinking. Program bazuje na wewnętrznej metodzie stworzonej na potrzeby rozwoju innowacji w Google pod nazwą Creative Skills for Innovation Lab. Biorąc udział w projekcie nauczysz się budować trzy podstawowe kompetencje: zrozumienie użytkownika (Empatia), Myślenie 10x (Myślenie bez granic) oraz Eksperymentowanie (Tworzenie prototypów).
Szczegółowy opis metodologii i płynących z niej korzyści znajdziesz także na: startup.pfr.pl

Jakie wymagania musisz spełnić?
Program jest skierowany do osób reprezentujących umiejętności: biznesowe, inżynierskie, humanistyczne, artystyczne oraz naukowo-medyczne. Wiek nie ma znaczenia - liczy się chęć rozwoju i pracy nad obecnymi i przyszłymi pomysłami.

Warsztaty odbywają się w języku polskim.
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Nie czekaj i APLIKUJ >>https://events.withgoogle.com/projektanci-innowacji-pfr-lubelskie-centrum-konferencyjne-lublin-2011/   

Partnerem wspierającym wydarzenie jest Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości i HugeTECH.
Partnerem lokalnym jest Światowy Tydzień Przedsiębiorczości na Lubelszczyźnie, Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Lubelskie Centrum Konferencyjne, Samsung Inkubator, Edge One Solutions, eduLAB, Miasto Lublin.

Google>> https://www.facebook.com/GooglePolska/

Polski Fundusz Rozwoju>> https://www.facebook.com/PolskiFunduszRozwojuPFR/

HugeTech>> https://www.facebook.com/HugeTechpl/ 

    Aktualności

    Autor
    Magdalena Oziomek
    Data dodania
    7 listopada 2019