Wakacyjne kursy językowe ze zniżką w Programie Absolwent UMCS

Zapraszamy absolwentów i absolwentki na wakacyjne kursy językowe realizowane przez Centrum Nauczania i Certyfikacji Kursów Językowych UMCS. Wśród propozycji znajduje się m.in. intensywny kurs języka angielskiego przygotowujący do międzynarodowego egzaminu certyfikatowego TOEIC (Test of English for International Communication).

Zniżki dla absolwentów UMCS posiadających Kartę Absolwenta!

 1. Rabat 10% na kurs wakacyjny 30 h (pod warunkiem zebrania co najmniej 8 osób w grupie),
 2. Rabat 20% na regularny kurs 30 h w nowym roku akdemickim (pod warunkiem zebrania co najmniej 8 osób w grupie),
 3. Gratisowy egzamin + certyfikat TOEIC -- koszt całkowity 295 PLN (50 PLN za egzamin + 245 PLN za certyfikat) dla tego uczestnika kursu przygotowującego do TOEIC, który będzie miał 100% obecności oraz najlepsze wyniki spośród przystępujących do egzaminu posiadaczy Kart Absolwenta UMCS (zwrot kosztów po zweryfikowaniu wyników).

Pełna oferta kursów wakacyjnych

Zapisy na kursy języka angielskiego - wrzesień 2017

Zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza zgłoszeniowego na wakacyjny kurs językowy organizowany przez Centrum Nauki i Certyfikacji Języków Obcych UMCS. Warunkiem uruchomienia grupy kursowej jest zgłoszenie co najmniej 8 słuchaczy. O utworzeniu grupy poinformujemy telefonicznie lub mailowo możliwie szybko - najpóźniej tydzień przed rozpoczęciem kursu.


Ta witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Prywatność - Warunki

  Aktualności

  Autor
  Anna Guzowska
  Data dodania
  28 czerwca 2016