To już ostatni moment żeby zapisać się do Akademii Przedsiębiorczości UMCS-Santander Universidades 2022

Tylko do 20 marca trwają zapisy do piątej edycji Akademii Przedsiębiorczości, w ramach której zaproszeni prelegenci i prelegentki opowiedzą o relacjach w życiu zawodowym. Akademia podobnie jak w poprzednim roku jest realizowana wspólnie z Santander Universidades – obecnie pod hasłem „Biznes to relacje”.

Silne relacje biznesowe mogą być kluczowe nie tylko dla prowadzenia własnego biznesu – przekładając się na rekomendacje, które mogą stać się bodźcem pomagającym rozwijać własną firmę lub startup. Odpowiednio budowane relacje zawodowe mogą również z czasem istotnie pomagać w znalezieniu lepszej pracy czy też realizacji innych projektów – nie tylko tych zawodowych.

Jednak dbałość o sieć i jakość relacji wymaga zaangażowania i podejmowania różnorodnych działań. Przypomina to raczej maraton niż krótki sprint. Dlatego oprócz poświęcenia wystarczającej ilości energii i czasu warto zadbać o to aby podejmowane wysiłki były efektywne – a do tego potrzebna jest wiedza.

W ramach obecnej edycji Akademii zaproszeni eksperci i ekspertki poruszą szereg zagadnień dotyczących budowania relacji, nie tylko w biznesie. Praktyczne informacje jakie przekażą podczas swoich wystąpień pomogą uczestnikom Akademii znacznie efektywniej budować własne relacje i osiągnąć w przyszłości zauważalne efekty płynące z właściwie zbudowanej sieci kontaktów, nie tylko biznesowych.

Praktycy biznesu opowiedzą m. in. o tym jak budować relacje w zespole startupowym, o blaskach i cieniach własnej firmy, czy o tym jak skutecznie budować markę osobistą w mediach społecznościowych. Dowiesz się też jak poprawnie podchodzić do kwestii komunikacji formalnej – opowie Ci o tym prof. Jerzy Bralczyk i dr Lucyna Kirwil.

Nie czekaj z zapisami do ostatniej chwili. Zapisy trwają do 20 marca. Liczba miejsc jest ograniczona. Dla uczestników, którzy wezmą udział w przynajmniej 6 z 8 spotkań czekają certyfikaty. Akademia rusza 24 marca 2022. Serdecznie zapraszamy!

related

    Aktualności

    Data dodania
    16 marca 2022