Tłumy na pierwszym spotkaniu #Meetup_UMCSxSantander

Ogromnym sukcesem frekwencyjnym zakończyło się spotkanie inaugurujące cykl #Meetup_UMCSxSantander. 4 listopada br. w auli Instytutu Informatyki UMCS ze studentami naszej uczelni spotkała się Beata Tadla – dziennikarka telewizyjna i radiowa, trenerka specjalizująca się w szkoleniach z prezentacji, wystąpień publicznych oraz medialnych.

fot. Bartosz Proll

Tadla od 1991 roku związana jest z mediami – prowadziła głównie programy informacyjne w największych stacjach telewizyjnych. W TVN była gospodynią m.in. głównego wydania Faktów, a w TVP – Wiadomości oraz programów publicystycznych. Obecnie pracuje w Radiu Zet oraz jest wykładowcą na Uniwersytecie Wrocławskim i Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Jest także zdobywczynią tytułów: „Mistrz Mowy Polskiej”, „Najlepiej Ubrana Kobieta Mediów”, „Osobowość Roku 2018”, „Charyzmatyczna osobowość w branży media”. To także autorka czterech książek.

Podczas spotkania na naszym Uniwersytecie, dziennikarka opowiedziała o pracy w mediach, budowaniu własnej marki, technikach autoprezentacji i dążeniu do obranych przez siebie celów. Odpowiadała także na liczne pytania publiczności. Spotkanie poprowadził Szczepan Ciesielski.

To nie koniec ciekawych wydarzeń w ramach cyklu #Meetup_UMCSxSantander. Już 20 listopada spotkamy się z Mateuszem Waligórą, specjalistą od wyczynowych wypraw w najbardziej odludne miejsca planety. Z kolei 27 listopada na UMCS-ie pojawi się Łukasz Krasoń – człowiek niekapitulujący przed niczym i przed nikim, dla którego wózek inwalidzki nie jest przeszkodą w realizacji nawet najśmielszych marzeń. 4 grudnia naszą uczelnię odwiedzi ekipa blogerów i podróżników – Busem przez świat! Karol i Ola Lewandowscy to nie tylko doskonali podróżnicy, ale także autorzy filmów i książek podróżniczych.

Zapraszamy na kolejne spotkania! Wszystkie wydarzenia w ramach cyklu #Meetup_UMCSxSantander mają charakter otwarty.

 

    Aktualności

    Autor
    Magdalena Oziomek
    Data dodania
    7 listopada 2019