Kilka słów Rektora do Absolwentów

Od kilku lat Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej kładzie duży nacisk na budowanie i utrzymywanie trwałych relacji ze swoimi Absolwentami. Wzorem najbardziej prestiżowych szkół wyższych na świecie stworzyliśmy Program Absolwent UMCS, mający na celu budowanie i utrzymywanie trwałych relacji Uniwersytetu z osobami posiadającymi dyplom. Chcemy zachęcić ich do powrotu do Alma Mater i kontynuowania swojej przygody z UMCS. Poprzez inicjatywy takie jak zjazdy absolwenckie czy bale, integrujemy ze sobą naszych Absolwentów, zachęcamy ich do utrzymywania kontaktów z Uczelnią oraz angażowania się w życie i działalność naszej Alma Mater.

Fundacja Absolwentów UMCS organizuje wyjątkowy Andrzejkowy Bal Absolwentów i Przyjaciół UMCS, który odbędzie się 25 listopada br. w Lublinie (Hotel Focus). 

Bal Absolwentów i Przyjaciół UMCS to doskonała okazja do spotkania po latach znajomych ze studiów, integracji środowiska akademickiego UMCS, a także do celebrowania obchodzonego w naszej Uczelni jubileuszu 150. rocznicy urodzin Marii Curie-Skłodowskiej. Gwarantujemy moc atrakcji oraz zabawę do białego rana w znakomitym towarzystwie! O niezapomnianą atmosferę balu i oprawę muzyczną zadbają prawdziwi Mistrzowie Ceremonii. 
Bal uświetni także występ Absolwentki Wydziału Artystycznego UMCS - Natalii Wilk oraz Tomasza Momota. 

Tego wieczoru odbędzie się również bezgotówkowa aukcja charytatywna, na której licytować będziemy prace studentów Wydziału Artystycznego. Dochód zostanie przeznaczony na rzecz akcji „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę”. Aukcję poprowadzi pomysłodawczyni i koordynatorka projektu, dziennikarka Radia Lublin, Pani Ewa Dados.

Zapisy będą prowadzone do 10 listopada poprzez stronę http://faumcs.pl/projekt/bal-absolwentow-i-przyjaciol-umcs/. Znajdują się tam również szczegółowe informacje dotyczące ceny, dostępnych zniżek, menu itp. 

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem: tel. (81) 822-85-54.

Zapraszamy wszystkich Absolwentów i Przyjaciół związanych z naszą Uczelni do wspólnej zabawy i integracji!

    Aktualności

    Autor
    Redakcja UMCS
    Data dodania
    26 września 2017