III Edycja Konkursu LOT na najlepszą pracę dyplomową

Informacje od Organizatora:

Konkurs polega na wyłonieniu najlepszej pracy dyplomowej - licencjackiej, magisterskiej, inżynierskiej lub podyplomowej z zakresu lotnictwa pasażerskiego i transportu cargo.
 
Celem konkursu jest promowanie wiedzy o lotnictwie wśród uczelni wyższych oraz zachęcanie młodych absolwentów do łączenia swojej pasji z naukowym podejściem. Po sukcesie pierwszej edycji, która uświetniła obchody 90-lecia LOT-u, Organizator po raz trzeci zaprasza wszystkich pasjonatów awiacji, którzy obronili pracę dyplomową w terminie od 30 września 2022 roku do 30 września 2024 roku, do wzięcia udziału w tej niezwykle ciekawej inicjatywie.
 
Konkurs nie tylko wspiera młode talenty do poszerzania swojej wiedzy w zakresie lotnictwa, ale także zachęca do odkrywania rozwiązań kształtujących przyszłość tej dynamicznej branży. 
 
W ramach 3. edycji Konkursu, do wygrania są atrakcyjne nagrody! Polskie Linie Lotnicze LOT przyznają Laureatom Konkursu nagrody pieniężne oraz bilety lotnicze. Ale to nie wszystko! Dla wybranych Laureatów, narodowy przewoźnik oferuje możliwość odbycia 3-miesięcznego, płatnego stażu pod skrzydłami LOT-u.
 
Organizator prosi, aby prace przesyłać  do 15 października 2024 do końca dnia na adres mailowy student@lot.pl.
 
Więcej informacji o Konkursie na stronie: https://www.lot.com/pl/pl/konkurs.
 

    Aktualności

    Data dodania
    20 listopada 2023