BRIAN TRACY W LUBLINIE - zniżka dla Programu Absolwent UMCS!

Brian Tracy, jeden z najlepszych światowych mówców oraz liderów biznesu wystąpi 18.10.2016 na konferencji „Zostań Mistrzem Negocjacji". Lublin to pierwsze miasto w Polsce, w którym Brian Tracy zdecydował się poprowadzić konferencję na ten temat.

Brian Tracy to światowej klasy ekspert w zakresie negocjacji, strategii zarządzania, sprzedaży, rekrutacji, motywowania pracowników, rozwoju zawodowego i osobistego. Doświadczony mówca, autor oraz konsultant. Twórca Brian Tracy International oraz Brian Tracy University (jeden z największych portali edukacyjnych). Autor ponad 70 bestsellerów wydawanych na całym świecie i przetłumaczonych na 35 języków oraz 300 programów edukacyjnych audio&video. Wymieniany obok Petera Druckera, Stephena Coveya oraz Jacka Welcha jako jeden z najbardziej wpływowych liderów biznesu na świecie.

Konferencję organizują Fundacja na rzecz rozwoju i promocji nauki „Tygiel” oraz BestKariera.pl.

Dla Programu Absolwent UMCS organizatorzy wydarzenia przewidzieli 15% zniżki na zakup wszystkich rodzajów biletów. Wasz kod promocyjny to: PAUMCS -15%, skorzystajcie z niego na stronie http://bit.ly/KupBiletBrianTracyPA.

Data ważności kodu: 30.06.2016r.

Zapraszamy!

    Aktualności

    Autor
    Anna Guzowska
    Data dodania
    20 czerwca 2016