Altkom Akademia - nowy Partner Programu Absolwent UMCS

Altkom Akademia to dziś największa organizacja edukacji informatycznej i biznesowej w Polsce, tworząca standardy polskiego rynku edukacji od ponad 20 lat. Zakres działalności szkoleniowej firmy obejmuje trzy obszary: LUDZIE - szkolenia z zakresu kompetencji społecznych w biznesie, BIZNES - szkolenia z zakresu zarządzania, TECHNOLOGIE - szkolenia informatyczne.

Zajęcia odbywają się w ośrodkach Altkom Akademia S.A. zlokalizowanych w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Łodzi, Gdańsku, Katowicach, Krakowie i Lublinie.

Dbałość o wysokie standardy pracy i doskonalenie oferty usługowej, doceniło wielu światowych dostawców technologii oraz właścicieli standardów zarządzania projektami takimi jak między innymi: Microsoft, VMware, Symantec, Red Hat, Ubuntu, APMG, nadając Altkom Akademii najwyższe statusy partnerstwa.

Altkom Akademia S.A. przystąpiła do Programu Absolwent UMCS i oferuje stałą zniżkę na całą ofertę szkoleń dla posiadaczy Kart Absolwenta UMCS w wysokości 10% od ceny katalogowej (rabat nie łączy się z innymi promocjami).

Zapraszamy do korzystania z usług nowego Partnera Programu Absolwent UMCS!

http://www.altkomakademia.pl/

 

 

    Aktualności

    Autor
    Anna Guzowska
    Data dodania
    24 sierpnia 2015