Akademicki Kwadrans Przedsiębiorczości - odc. 10

Gościem dr Izabeli Łucjan jest Agnieszka Gąsior Mazur, prezes Lubelskiego Klubu Biznesu, absolwentka pedagogiki na Wydziale Społecznym Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz menedżerskich studiów podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Zdaniem pani prezes - „w biznesie najważniejsze jest zaufanie i wiarygodność. To dwie wartości, które są ze sobą ściśle powiązane. Trzeba wiedzieć, jak robić interesy i z kim zrobić interesy. Biznes to system naczyń połączonych". Pasjonatka podróży, wspinaczki górskiej oraz sztuki, psychologii i tańca.

Co to jest start-up? Czy można zaplanować sukces, zająć się biznesem podczas studiów i czy naprawdę „pieniądz rodzi pieniądz”? Jak inwestować, zarabiać na swoim koncie bankowym i zarządzać własnym budżetem - słowem: jak nie stracić, ale zyskać? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedzi w programie pt. „Akademicki Kwadrans Przedsiębiorczości”, którego gośćmi są wybitni teoretycy i praktycy z zakresu ekonomii oraz zarządzania.

Akademicki Kwadrans Przedsiębiorczości to program realizowany wspólnie przez Biuro Rozwoju Kompetencji UMCS, Telewizję Akademicką TV UMCS oraz Akademickie Radio Centrum. 

    Akademicki Kwadrans Przedsiębiorczości

    Data dodania
    22 listopada 2018