Z wizytą w siedzibie Europejskiej Stolicy Młodzieży

W czwartek, 20 kwietnia zagraniczni studenci z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej odwiedzili ,,Hej!'' - siedzibę Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023. Spotkanie zorganizowała dr Ewelina Panas, Pełnomocnik Rektora UMCS ds. umiędzynarodowienia kształcenia we współpracy z Welcomce Center UMCS.

Wizyta w ,,Hej!'' na Peowiaków 11 była doskonałą okazją dla studentów zagranicznych do zapoznania się ze specyfiką pracy osób z Wydziału Strategii i Przedsiębiorczości Urzędu Miasta Lublin - Wiktorii Herun i Marcina Garbowskiego, którzy zajmują się kształtowaniem wizerunku i marki miasta oraz wspieraniem środowiska akademickiego, jak i biznesu.

Studentom liczne możliwości i działania, które są podejmowane w związku z zaszczytnym tytułem Europejskiej Stolicy Młodzieży, które posiada miasto przedstawiła koordynatorka programu ESM Agnieszka Parol-Górna, Agata Cholewa (Biuro ESM) oraz Dariusz Figura zajmujący się zarządzaniem przestrzenią młodzieżową ,,Hej!''.

Serdecznie dziękujemy za możliwość spotkania i zainspirowania studentów do działania!

Wydarzenia i aktywności

21 kwietnia 2023