Warsztaty MBTI® dla studentów

W ramach obchodów 1. rocznicy powstania Welcome Center UMCS zapraszamy do udziału w międzynarodowych warsztatach pt.: ,,Analiza typów osobowości w oparciu o metodologię MBTI® z uwzględnieniem różnic kulturowych - studiowanie w środowisku wielokulturowym''.

Do 18 maja 2023 roku trwa otwarta rekrutacja na międzynarodowe warsztaty pt.: ,,Analiza typów osobowości w oparciu o metodologię MBTI® z uwzględnieniem różnic kulturowych - studiowanie w środowisku wielokulturowym''.

Kiedy i gdzie?

19, 23, 26 oraz 30 maja
"Trójka" - Stołówka Akademicka UMCS
Przestrzeń coworkingowa
ul. Mariana Langiewicza 16

Warsztat poprowadzi Magdalena Bis, trenerka Biura Rozwoju Rekrutacji UMCS.

Na warsztaty obowiązują zapisy: https://www.umcs.pl/pl/mbti-workshops-for-students,27129.htm

Projekt jest finansowany przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej NAWA w ramach programu Welcome to Poland (2020).

Koordynatorem projektu jest Pełnomocnika Rektora UMCS ds. umiędzynarodowienia kształcenia – dr Ewelina Panas.

Wydarzenia i aktywności

10 maja 2023