Pierwsze spotkanie w ramach i-Peer Program UMCS

Welcome Center UMCS oraz Biuro ds. Obsługi studiów i studentów zagranicznych UMCS zorganizowało pierwsze z cyklu i-Peer Program UMCS spotkanie skierowane do nowych członków naszej społeczności akademickiej pochodzących z zagranicy.

Wydarzenie odbyło się 2 grudnia 2022 roku w przestrzeni coworkingowej Akademickiej Stołówki "Trójka".

Spotkanie, które poprowadzili Robert Ainebyona (Welcome Center UMCS) oraz Patrycja Kwiatkowska (Zespół ds. Obsługi studentów zagranicznych) miało na celu zaangażowanie studentów w aktualne kwestie, takie jak świadomość kulturowa wewnątrz i na zewnątrz uczelni, w tym na wydziałach, w biurach administracji i akademikach.

Wydarzenie było pierwszym z całego cyklu spotkań, które w swoich planach mają obie jednostki.

Wydarzenia i aktywności

5 grudnia 2022