Nowy sezon "The Vibes of UMCS" już dostępny!

Dobrze znany i lubiany wśród studentów program anglojęzyczny "The Vibes of UMCS" powraca z kolejnym sezonem. Tym razem gospodarzem programu jest Robert Ainebyona, członek zespołu Welcome Center UMCS, który przeprowadził 10 inspirujących rozmów z członkami społeczności akademickiej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Projekt został sfinansowany ze środków Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej (NAWA) w ramach programu Welcome to Poland (2019).

Pierwszym gościem w nowym sezonie "The Vibes of UMCS" jest Kolumbijczyk, Andres Lopera Rico, który odsłania swoje karty i opowiada o tym, jak to jest być międzynarodowym studentem na Uniwersytecie Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie. Andres opowiada również o tym, dlaczego zdecydował się na studia w Polsce oraz jak wygląda jego życie w naszym mieście.

Koordynatorem zadania jest dr Ewelina Panas - Pełnomocnik Rektora UMCS ds. umiędzynarodowienia kształcenia.

Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka nowego sezonu!

Wydarzenia i aktywności

6 września 2022