Międzynarodowa wizyta koordynatorów programu Erasmus +

16 czerwca 2023 roku, Welcome Center UMCS odwiedzili uczestnicy Międzynarodowego zjazdu koordynatorów programu Erasmus+, który został zorganizowany przez Wydział Politologii i Dziennikarstwa Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie.

Pracownik Centrum Maciej Cieciora wraz ze studentką kierunku International Relations Trà Pham, przybliżyli koordynatorom działalność oraz liczne projekty realizowane przez Welcome Center UMCS.

Była to dobra okazja do wymiany informacji oraz porównania metod pracy jak i kontaktu ze studentami biorącymi udział w programie Erasmus+, którzy goszczą na różnych uniwersytetach w Europie.

Projekty realizowane przez Welcome Center UMCS są finansowane przez NAWA Narodową Agencję Wymiany Akademickiej w ramach programu Welcome to Poland.

Wydarzenia i aktywności

16 czerwca 2023