Interstudent - konkurs na najlepszego studenta zagranicznego w Polsce 2024

To już XIV edycja konkursu Interstudent, w którym zostaną nagrodzeni najlepsi zagraniczni studenci zdobywający wykształcenie na polskich uczelniach. Fundacja Perspektywy szuka najlepszych żaków, ciekawych i ambitnych, ale przede wszystkim aktywnych i zaangażowanych w środowisko akademickie swojej uczelni i miasta. To oni są przykładem dla rówieśników i ambasadorami polskich uczelni w swoich krajach.

Kandydatury można zgłaszać do 8 grudnia 2023 roku. Potem zbierze się Kapituła Konkursu, której pracami kieruje prof. Jerzy Lis, przewodniczący Komisji ds. Międzynarodowych KRASP. Sam Konkurs objęty jest Honorowym Patronatem przewodniczącego Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich – prof. Arkadiusza Mężyka. Nagrody zostaną przyznane tradycyjnie w trzech kategoriach: studia licencjackie, studia magisterskie i studia doktoranckie (szkoły doktorskie). Kapituła może także przyznać Nagrodę Specjalną na szczególne osiągnięcia i zaangażowanie.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 8 grudnia 2023 r.

Szczegółowy regulamin, formularz aplikacyjny oraz ważne informacje w języku polskim.

Szczegółowy regulamin, formularz aplikacyjny oraz ważne informacje w języku angielskim.

Wydarzenia i aktywności

6 listopada 2023