Business Mentoring Sessions - Pierwsze spotkanie

Business Mentoring Sessions to cykl wydarzeń, których głównym celem jest inspirowanie zagranicznych studentów do związania swojej przyszłości zawodowej z Lublinem i tworzenia własnych, unikalnych biznesów.

13 kwietnia 2022 r. w Stołówce Akademickiej UMCS ,,Trójka'', Welcome Center UMCS we współpracy z Lublin Global Community, EPI - European Pact for Integration oraz Stowarzyszeniem Wolna Lubelszczyzna zorganizowało pierwsze z serii tego typu spotkań z zagranicznymi przedsiębiorcami, którzy przyjechali do Polski kilka lat temu, osiedlili się w Lublinie i otworzyli własny biznes.
 
Wydarzenie otworzył Maciej Cieciora, pracownik Welcome Center UMCS, witając gości specjalnych oraz licznie przybyłych na wydarzenie studentów.
Następnie przemówienie inauguracyjne wygłosiła Pełnomocnik Rektora UMCS ds. umiędzynarodowienia dr Ewelina Panas. Głos zabrał również dr Marcin Garbowski, który reprezentował Urzęd Miasto Lublin. Pozostałą część wydarzenia moderował Robert Ainebyona  z Welcome Center UMCS. 
 
Pierwszym gościnnym prezenterem Business Mentoring Sessions był Rommel Gracias z Portugalii, który od ponad 20 lat pracuje w branży kreatywnej, głównie w marketingu. Obecnie pracuje na własny rachunek i jest dyrektorem kreatywnym Eagle8. Firma określa się jako kreatywny kolektyw projektantów, programistów i marketerów.
   
Drugim gościnnym prezenterem wydarzenia był Martin Dalebout, obywatel Holandii. Jest właścicielem firmy Martin's City Tours Lublin, która oferuje zarówno płatne, jak i bezpłatne wycieczki po Lublinie. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie w sprzedaży, telemarketingu i zarządzaniu projektami na co najmniej 3 różnych kontynentach. Chętnie podzielił się swoim bogatym doświadczeniem jako przedsiębiorca zagraniczny mieszkający i pracujący w Lublinie.
 
Na koniec odbyła się sesja pytań i odpowiedzi, a wydarzenie zakończyło się sesją networkingową. Business Mentoring Sessions to pierwsze wydarzenie z całej serii.
 
Zachęcamy do śledzenia kanałów mediów społecznościowych Welcome Center na Facebooku, Instagramie oraz strony internetowej.
 
 
 

    Wydarzenia i aktywności

    Data dodania
    19 kwietnia 2022