Zosia potrzebuje jeszcze 200.000 euro

Pamiętacie Zosię? W listopadzie prosiliśmy Was o wsparcie finansowe leczenia jej serduszka. Dziewczynka jest już na świecie, przeszła cztery operacje i od urodzenia dzielnie walczy o swoje zdrowie na oddziale intensywnej terapii w Munster. Potrzebuje dalszej hospitalizacji, której koszty szacowane są na 200 tysięcy euro.

Przekazujemy Wam apel rodziców Zosi. Jej mama jest absolwentką Wydziału Filozofii i Socjologii UMCS.

Kochani!
Dzieci są naszą przyszłością, naszym całym życiem, musimy o nie walczyć ze wszystkich sił. My o naszą córeczkę walczymy od samego początku, od kiedy była w brzuszku mamusi. Wiele razy słyszeliśmy, że umrze, a jednak żyje. Jest już po trzech operacjach, a jej 2,5 miesięczny pobyt na OIOMie wydaje się dla nas wiecznością. Teraz stanął przed nami mur w kwocie 200 tys. euro., którego nie jesteśmy w stanie przeskoczyć. Jesteśmy bezsilni, nie mamy wpływu na nic i to właśnie jest najgorsze uczucie na świecie. Zosia potrzebuje dalszej hospitalizacji i prawdopodobnie kolejnych operacji. Jedyne co możemy zrobić to modlić się o zdrowie naszej córeczki i wierzyć w Was, ludzi o dobrych sercach. Wierzyć, że jest Was na tyle dużo, że uda się nam wspólnie uratować serduszko naszej ukochanej Zosi.

Bardzo prosimy o udostępnianie tej strony, niech jak najwięcej osób dowie się o naszej małej wojowniczce. Będziemy też wdzięczni za każdą złotówkę. Wspólnie damy radę!

Więcej informacji:

Zosi można pomóc poprzez:

  1. wpłatę za pomocą serwisu https://www.siepomaga.pl/sercezosi
  2. wpłatę za pośrednictwem fundacji Cor Infantis,
  3. przekazanie 1% swojego podatku: KRS 0000290273; cel szczegółowy: Zofia Gawęda.

    Aktualności

    Data dodania
    23 lutego 2016