Aktualności

Relacja z meczy AZS UMCS
22.12.2014

KOSZYKÓWKA MĘŻCZYZN Duża przewaga z pierwszej połowy zadecydowała o wygranej. Koszykarze Stalma AZS UMCS wygrali z ŁKS SMS MG13 Łódź 81:69 na zakończenie roku. Przeczytaj pełną relację z meczu Stalma AZS UMCS z... więcej
Pomóż Jasiowi Karwowskiemu w walce z chorobą
16.12.2014

Ewelina Karwowska, absolwentka kierunku administracja UMCS wraz z mężem zwracają się z prośbą o pomoc do całej społeczności akademickiej. więcej
15.12.2014

PIŁKA RĘCZNA Szczypiornistom AZS UMCS Lublin nie udało się odnotować passy trzech zwycięstw z rzędu. Podopieczni Jakuba Ignaszewskiego w ramach ostatniej ligowej potyczki przed przerwą zimową ulegli wyżej notowanemu zespołowi AZS... więcej
Sportowe podsumowanie weekendu 6-7 grudnia
08.12.2014

Zapraszamy na relacje ze spotkań z udziałem zawodników AZS UMCS. więcej
Relacja z meczu Pszczółka AZS UMCS Lublin - CCC Polkowice
04.12.2014

Zwycięstwo po zażartej walce z wyżej notowanym rywalem! Koszykarki Pszczółka AZS UMCS pokonały u siebie w spotkaniu trzeciej, zaległej kolejki Tauron Basket Ligi Kobiet ekipę CCC Polkowice 63-59. Więcej Kolejne spotkanie... więcej
Relacje z meczy AZS UMCS
01.12.2014

KOSZYKÓWKA KOBIET Po znakomitej trzeciej kwarcie koszykarki Pszczółka AZS UMCS pokonały zespół, z którym jeszcze w ubiegłym roku rywalizowały w I lidze. Po porażce w Rybniku Lubelskie akademiczki ograły... więcej
Relacja z debaty: Miasto dla ludzi...
28.11.2014

W poniedziałek, 24 listopada 2014 roku na Wydziale Nauk o Ziemi i Gospodarki Przestrzennej UMCS odbyła się kolejna studencka debata z cyklu „Gospodarka przestrzenna w teorii i praktyce”, zorganizowana przez dr Dagmarę Kociubę z... więcej
Relacje ze sportowego weekendu AZS UMCS
24.11.2014

Zapraszamy do zapoznania się z relacjami z weekendowych meczy AZS UMCS. więcej
Relacja z debaty nt. błoni pod Zamkiem Lubelskim
24.11.2014

Relacja z debaty pt. „Prezentacja wyników ćwiczeń terenowych z maja 2014 roku - Błonia pod Zamkiem”. więcej
Podsumowanie sportowych wydarzeń 15.11.
17.11.2014

Mecze rozegrali: piłkarze ręczni, futsaliści, koszykarki oraz tenisistki stołowe. więcej