Wpływ badań naukowych na otoczenie społeczno-gospodarcze - wykład wygłosi prof. Louise Manning, University of Lincoln, UK

Serdecznie zapraszamy na wykład na temat trzeciego kryterium ewaluacji, który wygłosi wybitny naukowiec prof. Louise Manning. Spotkanie odbędzie się dnia 17.05.2022 (wtorek) w Auli III na Wydziale Ekonomicznym (Rektorat) w godzinach 14.00-16.00.

Professor Louise Manning jest zaliczana do grona najbardziej rozpoznawalnych i wpływowych naukowców na świecie z dziedziny FOOD. Obecnie pracuje na University of Lincoln w Lincoln Institute for Agri-Food Technology na stanowisku Professor of Sustainable Agri-Food Systems. Poprzednie miejsce pracy to Royal Agricultural University in Cirencester. Profesor Manning ma ponad 35-letnie doświadczenie w pracy w przemyśle żywnościowym jako szkoleniowiec i naukowiec. Przed rozpoczęciem kariery akademickiej pracowała w biznesie, a ponadto prowadzi dużą farmę rodzinną. W Royal Agricultural University była Dyrektorem ds. trzeciego obszaru ewaluacji. Jej pasją jest rozwój zrównoważony oraz kwestie społeczne w żywnościowym łańcuchu dostaw.

Louise Manning jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. W swojej sieci ma ponad 4000 obserwujących (Twitter, LinkedIn). Można ją obserwować na Twitterze: @foodsafetyljm i @thefoodconverse.

źródło: Wydział Ekonomiczny UMCS

    Wszystkie aktualności

    Data dodania
    10 maja 2022