Weź udział w II edycji Akademii Liderów UMCS

Ruszyły zapisy do II edycji Akademii Liderów UMCS realizowanej przez Biuro Rozwoju Kompetencji oraz Wydział Ekonomiczny UMCS. Jest to program rozwojowy skierowany do osób, które chcą inspirować innych, podejmując rolę lidera w biznesie, zespołach projektowych, czy też działając na rzecz społeczności lokalnej. Zapisy na warsztaty w ramach Akademii Liderów będą prowadzone do 4 marca 2018 r. lub wyczerpania limitu miejsc.

Program Akademii Liderów UMCS realizowany jest formie cyklu 4-warsztatów (łącznie 6 dni), prowadzonych przez wykwalifikowanych trenerów, posiadających  wieloletnie doświadczenie we wspieraniu rozwoju osobistego i zawodowego.

Program przygotowanych warsztatów oraz indywidualnych sesji doradczych ma za zadanie wspieranie rozwoju potencjału wewnętrznego, wzmacniania kompetencji przywódczych, budowania pewności siebie, poczucia własnej wartości, odpowiedzialności w podejmowanej roli lidera, a także kreowania własnego wizerunku i wzmacniania umiejętności komunikowania się.

ZAPISY DOTYCZĄ CAŁEGO CYKLU WARSZTATÓW (ŁĄCZNIE 4)! NIE MA MOŻLIWOŚCI ZAPISANIA SIĘ NA POJEDYNCZY WARSZTAT!

Każda osoba uczestnicząca w Akademii będzie mogła skorzystać także z indywidualnego wsparcia w postaci sesji coachingowych z wybranym doradcą.  

Zajęcia w ramach Akadamii Liderów UMCS odbędą się w dniach 10-11 marca, 17-18 marca,  24-25 marca w godz. 9.00-17.00.

Udział w II edycji Akademii Biznesu jest odpłatny i wynosi: 100 zł (studenci i doktoranci UMCS) oraz 200 zł (pracownicy i absolwenci UMCS). 

Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Szczegółowe informacje dotyczące regulaminu, programu, zapisów i opłat  oraz korzyści wynikających z udziału w Akademii

Zapraszamy!

ZAPISY DO II EDYCJI AKADEMII LIDERÓW UMCS

W celu zapisania się do II edycji Akademii Liderów UMCS należy wypełnić poniższy formularz zgłoszeniowy.
Zgłoszenia przyjmowane będą do 4 marca 2018 r. lub wyczerpania limitu miejsc.

Limit miejsc został wyczerpany

    Aktualności

    Data dodania
    23 lutego 2018