Konferencja - Nauczyciel z pasją inspiracją do nauki i rozwoju

Drodzy Nauczyciele i Studenci,

Specjalnie dla Was Uniwersytet Dziecięcy UMCS i Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Lublinie zorganizowały BEZPŁATNĄ konferencję pt.” Nauczyciel z pasją inspiracją do nauki i rozwoju”.

Konferencja ma na celu dostarczenie narzędzi i inspiracji oraz wsparcie Waszej codziennej pracy w zmieniającej się edukacji. Dla studentów będzie okazją do zapoznania się z wyzwaniami współczesnych nauczycieli.  W pracy nauczyciela wymaga się sprostania wielu wymaganiom ze strony systemu edukacji, uczniów, rodziców i skomplikowanej legislacji. Oczekiwania i wymagania, co do efektów pracy są, coraz większe. Zmiany w otoczeniu społeczno-technologicznym, coraz szybsze. Nauczycielom często brakuje wsparcia w pracy z uczniem ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, w szczególności w pracy z uczniem zdolnym.

Mamy nadzieję, że udział w konferencji zainspiruje Was i ułatwi osiągniecie największego sukcesu dydaktycznego, o jakim marzy nauczyciel: Wasi uczniowie uznają Wasz przedmiot za najciekawszy ze wszystkich.

Udział w konferencji zostanie potwierdzony immienym ceryfikatem.

MIEJSCE:

Instytut Informatyki UMCS, ul. Akademicka 9/wejście od pl. M. Curie-Skłodowskiej 2/3

20-031 Lublin

ORGANIZATORZY:

Uniwersytet Dziecięcy UMCS

Prywatne Szkoła Podstawowa i Liceum Ogólnokształcące im. Królowej Jadwigi w Lublinie

Zapisz się - forma stacjonarna

Zapisz się - forma zdalna